مختصری درباره فعالیت ما

در سال ۱۳۸۶ با تاسیس دپارتمان نرم‌افزاری شرکت نظام، فصل جدیدی در فعالیت‌های این شرکت باز شد به نحوی که طی ۱۱ سال فعالیت خود در این زمینه بیش از ۱۵ نسخه نرم‌افزار مختلف را در زمینه اتوماسیون سیستم‌های تولید و پخش تلویزیونی تولید نمود که همگی به تایید دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبری نهاد ریاست جمهوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده و گواهی استاندارد کیفیت A را از سازمان بین‌المللی استاندارد کشور دریافت نمود.

در حال حاضر با عرضه بیش از ۷۰۰ نسخه انواع نرم‌افزارهای این شرکت، ده‌ها پروژه اتوماسیون استودیوهای تولید و پخش تلویزیونی و تعداد بیش از ۳۰ مرکز استانی از نرم‌افزارهای این شرکت بهره می‌برند

شبکه پویا، شبکه سلامت، شبکه بازار، شبکه تماشا، شبکه نسیم، شبکه افق، شبکه HD، مراکز استانی قم، گیلان، یاسوج، تبریز، ارومیه، اهواز، خلیج فارس، گرگان و سایر مراکز استانی در حال حاضر تحت پوشش خدمات نرم‌افزاری این شرکت می‌باشند.

نرم‌افزار NSD MixTools شرکت نظام

نرم‌افزار NSD MixTools شرکت نظام با قابلیت پشتیبانی از ورودی‌های SDI و Stream و پخش فایل‌های تصویری و همچنین با امکان میکس بین انواع ورودی، یک نرم‌افزار کاربردی و جامع برای مقاصد Streaming، ضبط و پخش حرفه‌ای در نظر گرفته می‌شود. این نرم‌افزار با دارا بودن قابلیت زیرنویس(CG)، نمایش چند تصویر در یک قاب (Multiview)، قادر است نتیجه نهایی تصویر شما را بر روی سیگنال SDI خروجی داده و یا آن را در پهنای اینترنت استریم نماید.

نرم‌افزار در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ به نسخه ۱٫۱٫۸٫۲ به روز رسانی گردید.

جهت دریافت نسخه جدید نرم‌افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود نرم افزار

نرم‌افزار NSD ArchiveTools شرکت نظام

نرم افزار ArchiveTools شرکت نظام به منظور نگهداری و دسترسی سریع به اسناد و فایل‌ها در فرمت‌های مختلف ویدئویی، تصویری و فایلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه با قابلیت اتصال به چرخه اتوماسیـون نظام و همچنیـن با امکان عملکرد به صورت مستقل، یکی از قویترین نرم‌افزارهای آرشیـو ویدئویی در حال حاضر می‌باشـد.

نرم‌افزار NSD MCTools شرکت نظام

نرم‌افزار MCTools، یک باز طراحی از نرم‌افزار PlayTools می‌باشد. طراحی ماژولار این سیستم دست کاربر را به جهت چینش داخلی باز می‌گذارد. پشتیبانی از طیف بسیار وسیعی از فرمت‌های ویدیویی نسبت به نسخه قبل و همچنین تغییر Redundancy از حالت Active-Passive به حالت Active-Active، از دیگر قابلیت‌های این پکیج می‌باشد. این سیستم همچنین با اتوماسیون تصویر نظام نیز یکپارچه می‌شود و قابلیت بارگذاری کنداکتورهای موجود در این چرخه را دارد.

پیشرفت یک اتفاق نیست

کیفیت حاصل تجربه است

مديران و كارشناسان همواره بدنبال اطمينان از فعـاليت‌هاي خود بـوده و در پي روش‌هاي قابل اعتماد در حل مسائل روزمره مي‌باشند. به همين جهت اقداماتي پرهزينه نظير اخذ استاندارهاي مختلف، بكارگيري پرسنل زبده و خريد تجهيزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاري را انجــــام مي‌دهند كه در اغلب موارد با تناقضات مختلف اطلاعاتي و آماري روبرو هستند.

مطالعه سازماني نشان مي‌دهد كه از علل عمده عدم دستيابي به نتايج مورد انتظار، نبود شناخت اوليه و كافي سازمان‌ها يا مجريان پياده‌سازي نرم‌افزار از ساز و كار جاري در سازمان و يا نداشتن انعطاف سبك‌هاي برنامه‌نويسي است. در همين راستا شرکت نظام با شناخت كامل از نيازهاي سازمان‌ها/مشتريان، اقدام به ارائه راه‌حل‌هاي نرم‌افزاري مي‌نمايد.

تکنولوژی‌های نرم‌افزاری

C# 95%
WPF 89%
FF-Mpeg 97%
DotNetFrameWork 90%

با ما در ارتباط باشید

فرم تماس با ما